Інститут кураторів


Студенти 52 групи медичного факультету під час збору коштів на лікування студентки ТДМУ Соломії Дуди, якій встановили діагноз гострий лейкоз. Куратор групи доц. Ю.М. Орел.

15 березня 2017 року 53 група ІІІ курсу мед. факультету разом з куратором доц. С.В. Трач Росоловською та заступником декана мед.факультету доц. А.З. Миколенко відвідали виставу "Як наші діди парубкували" у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

54 група медичного факультету та куратор ас. І.І. Юрик під час проведення бесіди на тему:"Лікарі-письменники, їх внесок в медицину та культуру."

________________________________________________________________________________________

На сучасному історичному етапі розвитку українського суспільства залишається актуальним питання формування національної ідеї та на її основі плекання молоді, яка забезпечить наступність поколінь та розвиток української державності. Особливо важливим є процес формування позитивної мотивації до майбутньої лікарської діяльності студентів, оскільки в час високих технологій та масової комп'ютеризації всіх видів людської діяльності виникає потреба у формуванні професійної компетентності, яка обумовлює моральну відповідальність за застосування набутих знань в роботі лікаря.

Колектив кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини своєю метою вбачає надання студентам якісних освітніх послуг і усвідомлення ними високого місця лікаря у суспільстві. Разом з цим вважаємо за потрібне звернути увагу студентів на непросту історію українського народу, його буремне і героїчне сьогодення.

У 2015 році указом президента України свято Покрови Пресвятої Богородиці стало державним офіційним святом – Днем захисника України. З нагоди Дня захисника України студентами ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського було організовано урочистий концерт, який відвідали третьокурсники 11-ої та 19-ої груп медичного факультету разом зі своїми кураторами доцентом Т. К. Головатою і асистентом І. І. Юриком. Окремі студенти кураторських груп кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини 27 вересня 2015 року взяли активну участь в "наукових пікніках," які були організовані на Театральному майдані і в присутності доцента А. З. Миколенко та асистента О. І. Гладій демонстрували гістологічні препарати найпоширеніших хвороб серця, нирок, печінки.