ФУРДЕЛА МИХАЙЛО ЯРОСЛАВОВИЧ

Освіта:

У 1992 році закінчив Кременецьке медичне училище. Після служби у Зборойних Силах вступив до Тернопільського медичного інституту. У 2001 році із відзнакою закінчив Тернопільську державну медичну академію, отримав диплом лікаря-спеціаліста, з фаху «Лікувальна справа». У 2004-2007 роках навчався у очній аспірантурі на кафедрі патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини.

У листопаді 2007 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Структурно-функціональні особливості серця та його провідної системи при розладах ритму і провідності, зумовлених цукровим діабетом », науковий керівник – професор Боднар Я.Я. Лікар другої кваліфікаційної категорії за спеціальністю "патологічна анатомія".

Наукова діяльність:

З грудня 2007 р. асистент кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини, у 2012 р. обраний за конкурсом на посаду доцента, у 2014 році отримав вчене звання доцента по кафедрі патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини.

З грудня 2009 року виконує обов’язки заступника декана факультету іноземних студентів.

Є автором і співавтором 54 наукових та навчально-методичних праць, 1 посібника. Основні напрями наукової діяльності: клініко-морфологічні особливості ураження серця та його провідної системи при різних ендокринопатіях.