СЛИВА АНДРІЙ ФЕДОРОВИЧ

Освіта:

У 2008 р. закінчив Сумський державний університет, медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа», кваліфікація - лікар. У 2009 р. завершив навчання в інтернатурі за спеціальністю «Патоморфологія». Після проходження інтернатури працював завідувачем патологоанатомічного відділення Білопільської ЦРЛ. Лікар другої кваліфікаційної категорії за спеціальностями:"патологічна анатомія" та "клініко-лабораторна діагностика".

Наукова діяльність:

У 2008 р. закінчив Сумський державний університет, медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа», кваліфікація – магістр, патоморфологія.

У 2009 р. захистив магістерську роботу на тему: «Клініко-морфологічні особливості тиреоїдної патології у населення Сумської області», 14.03.02 – патологічна анатомія.

З 2015 року – аспірант кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини. У 2017 році переведений на посаду асистента кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини. Отримав звання кандидата медичних наук. Є автором понад 30 наукових праць. Основними напрямками наукової діяльності є вивчення клініко-морфологічних проявів патології матки.

У 2021 р. – захистив дисертаційну роботу на тему: «Патоморфологічні особливості гіперпластичних процесів ендометрію жінок пре- та менопаузального віку», 14.03.02 – патологічна анатомія.

Членство у наукових товариствах:

Член Всеукраїнської асоціації патологів України (з 2018 р.).